pátek 13. února 2015

Gabriella Salvete - 157

Krásný pátek Vám přeji!

I když... pátek třináctého... no nevím! :-) Osobně musím říct, že já mám číslo 13 celkem ráda a nepovažuji ho za nešťastné. Na střední škole jsem dokonce byla po celé studium číslo 13, protože jsem na něj prostě v prváku připadla podle abecedy a už mi zůstalo. :-)
Jak to máte s pátkem třináctého a číslem třináct obecně vy?

Ale dost kecání, a jdeme raději k dnešnímu laku.

Číslo 157 je lak světlé fialovo-růžové barvy. Obsahuje nádherný tyrkysový shimmer, který to rozjede v plné parádě především na sluníčku. Je to jemný lak, který dodá rukám eleganci a ty tak budou působit upraveným dojmem. Lakování je pohodové, samozřejmě tomu napomáhá skvělý štěteček, které laky Gabriella Salvete mají. Protože je lak hodně světlý, v první vrstvě téměř nekryje. Na některých nehtech jsem byla se vzhledem spokojená už ve dvou vrstvách. Na některé nehty jsem ale musela přidat vrstvu třetí, protože předešlé dvě byly slabší. K plnému krytí jsou tedy zapotřebí dvě až tři vrstvy podle toho, jak silné ony vrstvy budou. I přes trochu větší částečky shimmeru šel lak odlakovat úplně v pohodě a ani nebylo zapotřebí nějaké extra síly.

8 komentářů:

 1. To mi připomín, že jsem tuhle barvu měla naposledy víc jak před rokem :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No však já taky Hani. ;-) Tyhle fotky jsou už dost staré. :-)

   Vymazat
 2. tenhle lak už mám asi potřetí, je jeden z mých neoblíbenějších :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To mě se zřejmě nikdy s žádným lakem nepovede, abych spotřebovala tři lahvičky. :-) Je to každopádně krásná barvička, tak se nedivím, že má u tebe takový úspěch. ;-)

   Vymazat
 3. krsna farba, taka valentinska :)

  Pozyvam na Valentinsku giveaway, tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2015/02/valentinska-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak s tou valentýnskou barvou nevím... :-/ Ale proč ne... ;-)

   Vymazat
 4. Hanba mi, že ho ještě stále nemám. On se mi teda dřív moc nelíbil, ale teď mě na tobě zaujal. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To se u mě stává zcela běžně. Koukám na nějaký lak a řikám si: hm, ten je nic moc a vracím ho. Pak ho za týden vidím u někoho na blogu a nadávám si, proč jsem ho tam vracela, když je tak super. :-D

   Vymazat