čtvrtek 2. května 2013

Gabriella Salvete - 02 Sapphire


Blogovým světem už dávno čtyři nové laky z kolekce Stars od Gabrielly Salvete proletěly, takže pro vás určitě nejsou žádnou novinkou. I přesto bych vám dneska ráda ukázala jeden z těchto laků, konkrétně odstín Sapphire. Je to nádherný fialový lak, který je tvořen světlejšími a tmavšími fialovými částečkami (možná i stříbrnými?) Lak schne do hruba, hodně blogerek uvádí, že je jedná o tzv. pískový lak. Já když si dám vedle sebe fotku pískového laku třeba od OPI a fotku tohoto laku od GS, tak musím říct, že podle mě u GS o pískový lak nejde. Je to normální třpytkový lak, co schne do hruba, jako všechny jiné třpytkové laky (některé i více). Ale každý ať si tyto laky nazývá, jak je mu po chuti...

Sapphire se lakuje naprosto pohádkově a schne rychlostí blesku. Vzhledem k tomu, že by se dal nosit už v jedné vrstvě, je to vhodný lak pro bleskové lakování, kdy si musíte ještě honem nalakovat nehty a zároveň za 10min vypadnou z domu na nějakou shůzku. Pro dokonalý vzhled jsou samozřejmě lepší vrstvy dvě. Nosit ho můžete tak jak zaschne, s hrubým povrchem nebo s nadlakem. Já nejsem maniak na dokonale hladké povrchy laků, takže bych si nošení bez nadlaku dokázala představit. Nicméně pro tentokrát jsem nalakovala i nadlak. Pro hladký povrch mi stačila jedna vrstva Seche Vite.

Na sluníčku se lak nádherně třpytí, je to pomalu na oslepnutí. Ale i ve stínu není lak rozhodně nudný a je na něj radost pohledět. Na nehtech mi vydržel 5 dní s mírně ošoupanými konečky nehtů. Odlakovat jde velice snadno, alobalovou metodu nebudete rozhodně potřebovat.

Cena laků Stars je o něco vyšší, než u klasických laků GS, tuším něco okolo 70Kč, ale i tak doporučuju alespoň jeden kousek pořídit. ;-)

Dneska mám pro vás i větší nálož fotek, protože jsem lak chtěla zdokumentovat jak s hrubým povrchem, tak s nadlakem. Prvních 6 fotek je tedy bez nadlaku, a dalších 6 fotek je s jednou vrstvou Seche Vite.

8 komentářů:

 1. Na tyhle laky od GS bych mohla koukat pořád :).

  OdpovědětVymazat
 2. Akurát idem písať príspevok o šedom, ale tento je zo všetkých štyroch môj obľúbený :)

  OdpovědětVymazat
 3. Zrovna dneska jsem si ho koupila! Poslední kousek v regále čekal už jenom na mě :)

  OdpovědětVymazat
 4. bez nadlaku se mi líbí o hodně víc než s nadlakem :))

  reginanailpolishes.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Musím sa po nich konečne aj ja poobzerať, keď tie krásne fotky na mňa vykuknú z každého blogu. Tento sa mi páči asi úplne najviac.

  OdpovědětVymazat
 6. No já jsem asi divný exemplář, ale čím víc tyhle Stars laky vídám na blozích, tím menší mám nutkání jeden koupit. :D
  Každopádně tenhle fialový se mi zdá nejpoužitelnější.. :)
  Každopádně jsem rozhodně pro top coat, celá tahle "trendová záležitost" s pískama mě nebere, všechno mi to připadá jako třpytkatej lak bez nadlaku... :D

  OdpovědětVymazat
 7. tyhle laky jsou prostě dokonalé! potřebuji je... :)

  OdpovědětVymazat