středa 1. dubna 2015

Nubar - POP! kolekce


Mám velkou radost, že v dnešním článku Vám mohu představit jarní kolekci od Nubaru, která nese název POP!. Kolekce laků mi byla věnována eshopem modelaznehtu.cz, kde od dnešního dne můžete tyto laky zakoupit. Tímto modeláži za poskytnutí laků k recenzi velice děkuji.


Všech osm laků v kolekci má krémovou konzistenci. Upřímně musím říct, že jednotlivé barvy nejsou nijak extra unikátní a určitě podobné, ne-li stejné barvy seženete i u jiných značek. Co je ale dle mého názoru a mojí zkušenosti s těmito laky unikátní, je naprosto úžasná a bezproblémová konzistence všech laků. Lakování všech jsem si opravdu užila. Pastelové barvy u laků jsou velice často problémové, a člověk u jejich lakování kolikrát málem přijde o nervy. U těchto laků ale tato situace vůbec nehrozí. S klidným svědomím Vám všechny laky mohu doporučit. Ať už si chcete pořídit kvalitní krémový lak, který vám doma ještě chybí nebo pokud chce vyměnit některého svého zlobivce za poslušné dítko.


Cover Girl
Světle pastelově růžový krémový lak. Už první vrstva moc hezky kryje, ale k plnému krytí určitě budete potřebovat vrstvy dvě. Při nanášení druhé vrstvy už nedoporučuji dělat příliš mnoho tahů štětečkem, protože jinak by jste si mohli nadělat v laku nepěkné rýhy. S těmito barvami často bývá lakování velice náročné a člověk se u něj pěkně navzteká. Konzistence tohoto laku je ovšem bezproblémová a lakování jde jako po másle. Cover Girl je jemná a slušivá jarní barvička.
Choirgirl
Světle šedý krémový lak s kapkou modré. Oproti Cover Girl má tento lak trochu tekutější konzistenci, ale není to nic dramatického, takže i tak se s Choirgirl během lakování pracuje dobře a lak sám nikam neutíká. I u tohoto laku bylo krytí již v první vrstvě velice slušné, ale pro jistotu jsem nalakovala i vrstvu druhou. Nejsem si na 100% jistá, zda bych šedou volila do jarní kolekce, ale vzhledem k její světlé variantě do kolekce jako celku zapadá.
Spotlight
Žlutý krémový lak se zeleným podtónem. Pokud jste pravidelnými čtenáři, tak moc dobře víte, že já a žlutá se moc nekamarádíme. Ovšem díky tomu, že má tento lak nepřehlédnutelný zelený podtón, je pro mně překvapivě zajímavý a líbí se mi. U tohoto laku, jako jediného z celé kolekce, jsem musela nalakovat tři vrstvy. Konzistence laku opět naprosto bezproblémová.
VIP
Oranžový krémový lak. Oranžová je další barva, která nepatří mezi moje favoritky. Opět ale musím konstatovat, že na této oranžové něco je. Lak se bude díky svojí zářivé barvě skvěle hodit na nošení i během léta. Dokonce i máma mi tento lak pochválila a prohlásila, že mi sluší. Krytí ve dvou vrstvách a bezproblémová konzistence.
Encore
Pro mně nejtěžší lak z celé kolekce na popsání barvy. V lahvičce vypadá více do hněda, ale na nehtech zase více vynikne červená. Trochu zrádný kousek, tenhle Encore... Lak bych tedy popsala jako červeno-hnědý krémový lak. Jeho konzistence je naprosto fantastická a lakování s tímto kouskem je paráda. Kryje už v první vrstvě a rozhodně bych ho tak i nosila. Pro jeho focení jsem ale přeci jen přidala i vrstvu druhou. Barva jako taková mi přijde z celé kolekce nejméně jarní. Na mně osobně působí spíše jako barva podzimu. I tak se mi ale tento lak velice líbí a považuji ho za největší překvapení z celé kolekce.
Prima Donna
Dostáváme se k 'nejsvětlejšímu' laku z modré části kolekce. Mojí nejoblíbenější, protože je modrá a modrou já miluji! :o) Prima Donna je modro-zelenkavý krémový lak s neuvěřitelně báječnou konzistencí! Barvy tohoto typu, s bílým základem, bývají ve většině případů pěkným oříškem. Sama jsem proto byla velice mile překvapená, jak fantastickým lakem, co do konzistence Prima Donna je. Barevně mi připomíná lak China Glaze v odstínu Too Yacht To Handle, který zrovna moc dobrou konzistencí neoplývá. Kryjí dvě vrstvy a lakování je bezproblémové. Tenhle kousek si mne získal.
Fan Club
Nádherný šmoulově modrý krémový lak. Tahle barva je prostě WAU WAU WAU. Bude naprosto skvělá i pro nošení v letních měsících. Konzistence je opět fantastická a s lakem je velice příjemné pracovat. Kryje ve dvou vrstvách. Odstín této modré je doslova elektrizující.
Media
Kolekci uzavřeme 'nejtmavším' modrým lakem, protože modrá je dobrá! Media je středně modrý krémový lak. Opět odstín, který u mně uspěje prostě vždycky a nikdy mu nedokážu odolat. Konzistence laku a aplikace opět naprosto bezproblémová. Kryjí dvě vrstvy.Co na kolekci říkáte vy? Neodoláte a pořídíte si některý z těchto laků?

2 komentáře:

  1. Jééé, ty modrý jsou moc krásný ! :) Ten nejsvětlejší se mi taky asi líbí nejvíc.
    Zbožňuju články s více laky najednou, protože ta koláž, co z toho vzejde je vždycky tak pěkná. :)

    OdpovědětVymazat