úterý 25. listopadu 2014

Nubar - Snap!

Dnes je mým velkým potěšením se s vámi podělit o první lak, který mi byl poskytnut k recenzi internetovým obchodem modelaznehtu.cz.
Jedná se o lak od značky Nubar v odstínu Snap!. Tento odstín byl součástí kolekce nazvané Social Butterfly. Nubaří láčky mám v oblibě, i když na blogu jich nemám nafocených tolik, kolik bych si přála.
Snap je náááádherný královsky modrý lak. S modrým lakem u mě prostě nemůžete šlápnout vedle. I když jich mám doma spoustu, z každého nového modrého krasavce jsem vždy nadšená. Konzistence u tohoto laku mi přišla trochu zvláštní a nejsem si zcela jista, zda ji zvládnu přesně popsat. Konzistence laku je pro mě spíše hustější, má tendenci k celkem rychlému schnutí, mírně se táhne, ale při tom není problém po nehtu štětečkem přejet několikrát a lak usměrnit do patřičných mezí. Díky své spíše hustější konzistenci nemá lak tendenci stékat až ke kůžičce a dělat neplechu. No uznejte sami, tohle je popis jak od hotentota! :-)
V první vrstvě mi lak vytvořil uprostřed každého nehtu menší lysinku, asi tím jak stekl po bocích nehtu. Proto jsem musela nalakovat i vrstvu druhou. Kdyby mi tohle lak neudělal, byla bych s krytím zcela spokojená již v první vrstvě. Nepopírám vůbec, že tohle bylo způsobeno mojí nešikovností.
Na fotkách mi lak vyšel tlumenější, než je ve skutečnosti. Celý víkend u nás bylo ošklivo a zataženo, proto se mi z laku nepovedlo na fotkách dostat maximum, což mě dost mrzí, protože jde o opravdu luxusní modrý kousek.

* za poskytnutí laku k recenzi děkuji eshopu modelaznehtu.cz19 komentářů:

 1. Nubar moje srdcovka, takže za mě krása :)

  OdpovědětVymazat
 2. Nádhera, miluju modrou ve všech výrazných odstínech :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já taky, ale to už jsme myslím někde v komentářích řešily. :-)

   Vymazat
  2. To je možný, já to cpu všude, jak vidím takové hezké nehty, nedá mi to :D

   Vymazat
  3. Já jsem za to jedině ráda! ;-) Klidně takové komentáře cpi všude dál. ;-)

   Vymazat
 3. Krása! Já mám modrou taky strašně ráda a tenhle je "echt" modrý :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dokáže v pohodě prozářit i ty smutné dny co teď máme, je fakt echtovní! :-)

   Vymazat
 4. Z týhle kolekce mám dva laky a taky se mi s nimi nelakovalo moc dobře, jinak s Nubarem zatím nebyl problém, až na ty dva kousky. Jinak ten odstín se mi moc líbí. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak že by nějaká změna v receptuře? Já s laky Nubar obecně taky nemám problém, spíš naopak. Jak jsem psala v článku, mám je moc ráda. Zatím mi vyloženě nesedl jen jeden, protože byl brutálně tekutý.

   Vymazat
 5. Nádherná modrá, taky modrou můžu v jakémkoli množství a barevném provedení..:D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem moc ráda, že nás tu sešlo tolik, co máme rády modrou.

   Vymazat
 6. Moc Vám všem děkuji za krásné komentáře!!! Modrá je prostě dobrá! :-)

  OdpovědětVymazat
 7. juj, či je to úžasná modrá ♥

  OdpovědětVymazat
 8. no tak tá farba sa nedá ani popísať aká je krásna :)

  OdpovědětVymazat