pátek 31. října 2014

Barry M - White Pearl (Lady)

U tohoto laku mám menší dilema s jeho jménem. Na dně lahvičky je uvedeno jméno Lady, ale na šminkách ho najdete pod jménem White Pearl. Když se pustíte do hledání tohoto laku na googlu, u některých zahraničních blogerek se dočtete, že jde o lak Lady, u jiných o lak White Pearl. Takže babo raď...

Tento lak je ve skutečnosti několikanásobně krásnější, než na všech fotkách na kterých je vyfocen. Moje fotky jeho krásu bohužel zachycují také jen z části.

White Pearl (Lady) je bílý pískový lak. Kromě bílých pískových zrníček obsahuje lak také barvu měnící glitry. Ty lak dle mého dělají právě tak krásným. Lakování je s tímto kouskem parádní, ke krytí jsem potřebovala dvě vrstvy. Schnutí je opravdu rychlé, takže i lakování jednotlivých nehtů doporučuji trochu uspíšit. Lak jsem nosila bez nadlaku, protože mi tak přišel mnohem hezčí a jeho hrubost pro mě byla také únosná. Nadlak jsem na lak doplnila jen pro fotky na blog. Tento lak dělá moc hezké ruce, takový ten čistý, upravený vzhled. Je jemný, ale přitom i dostatečně výrazný. Rozhodně se nejedná o nudný kousek.

Lak mi připomíná zimu a čerstvě zmrzlý sníh, který udělá právě takové krystalky ledu, které na sluníčku mění barvu a pod nohama nádherně křupe. Takovouto bílou a křupavou zimu mám ráda, tak doufám, že letos se jí už konečně dočkám.

Bez nadlaku

S nadlakem


8 komentářů:

 1. Pěkný možná mi trochu připomíná GS Lolu :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lola je určitě růžovější, ale podobnost by se najít dala, ve výsledném efektu rozhodně. ;-)

   Vymazat
 2. Ten je opravdu krásný, taky mi připomněl zimu:) Podobný bílý pískový lak jsem ještě neviděla.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já také ne. Možná i proto ho mám tak ráda, protože takovou bílou nádheru aby člověk pohledal. ;-)

   Vymazat
 3. Tenhle je prostě krásný! Z těch pískových snad nejhezčí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je nádherný! Souhlasím i s tím že bude nejspíš nejhezčí. Asi se mi líbí nejvíc i z pískáčů od GS.

   Vymazat
 4. ok, píšem na zoznam, veľmi sa mi páči a biely pieskový ešte nemám :-)

  OdpovědětVymazat