čtvrtek 22. srpna 2013

Jesse's Girl - Fashion Friday

Fashion Friday je lak, který vytvořila YouTuberka Julie G. Úplně konkrétně je Fashion Friday série videí, kde Julie ukazuje svoje týdenní outfity, nákupy, různé DIY videa a spoustu dalšího a dalšího. Julie G mám moc ráda a sleduju ji už dlouhou dobu. Proto jsem strašně moc vděčná Soničce, že mi tento, a ještě jeden lak půjčila, a já jsem tak měla díky ní možnost laky od Julie vyzkoušet.

Fashion Friday je fialový lak s červeným podtónem. Moc originální barvička to není, to uznávám. U tohoto laku na mě funguje spíš takový ten wau efekt, jako že mám na sobě lak od Julie G, co se jmenuje podle jejích videí. Přestože se mi tyto fialové odstíny nosí dobře, stejně mě tento odstín neuchvátil natolik, abych po něm bezmezně prahla a chtěla ho mít za každou cenu doma. Takhle honem z hlavy si vybavím například Zoyu Kieko, která je FF hodně podobná.
Navíc jsem měla menší problémy s lakováním, protože se mi v první vrstvě dělaly trochu lysinky. Druhá vrstva je ale srovnala.


14 komentářů:

 1. Pěkná barva, mě se líbí. Mám spoustu fialových odstínů, ale takovouhle ještě ne :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mě se taky líbí, ale přijde mi prostě, že bych doma našla minimálně tři podobné odstíny... Fialovou mám sice moc ráda, ale tolik jí asi zase nepotřebuju ;-)

   Vymazat
 2. Naozaj to nie je originalny odtien, no mne sa paci aj tak :)

  OdpovědětVymazat
 3. Je krásný, ale ne že bych neměla podobný už aspoň 3x :D

  OdpovědětVymazat
 4. Mně se tyhle barvy nikdy neomrzí, takže za mě je perfektní:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I když mám fialovou taky moc ráda, asi jich nepotřebuju mít doma tolika podobných... Ale uplatňovat tohle třeba na mint barvy se mi ještě nepodařilo :-D

   Vymazat
 5. Krásná barva!! :) http://teencosmetics.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 6. V lahvičce se mi zdál obyčejný, ale na tvých nehtech se mi teda hodně líbí :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Och, tak od tebe je to velká poklona! Děkuju. ;-) Že bych na něj přeci jen pozměnila názor...? ;-)

   Vymazat