středa 4. června 2014

Gabriella Salvete - Acquamarina

Pískové laky od Gabriely Salvete jistě není nutné dvakrát dlouze představovat. Acquamarina byl součástí druhé várky pískových laků. Je to zelený lak, který obsahuje také větší a menší stříbrné glitry. V záplavě těch zelených ale docela zapadnou. Lakoval se naprosto parádně a k plnému krytí mu stačí dvě vrstvy. Schne hodně rychle. Povrch tohoto laku zasychá do hodně hrubého finiše. Hrubý povrch pískových laků mi normálně nevadí, ale u tohoto laku je hrubý povrch opravdu extrémní. K tomu, abych povrch laku vyrovnala, jsem potřebovala dvě vrstvy nadlaku. Lak vydržel v solidném stavu 4 dny. Poté jsem ošoupané konečky pouze dolakovala, protože jsem neměla čas na kompletní přelakování, a lak jsem nosila vesele dál. Doplnění díky hrubému povrchu nebylo vůbec poznat. Odlakování u mě proběhlo klasicky, alobalovou metodu jsem nechala v klidu spát. Nicméně na vatový tamponek jsem musela trochu přitlačit a glitry jsem si během odlakování trochu odřela nehty. Odstín Acquamarina se mi moc líbí. Je slušivý a líbivý.

Bez nadlaku


S nadlakemJedna pohyblivá


7 komentářů:

 1. Po tomhle odstínu se musím mrknout, vypadá opravdu krásně :)

  OdpovědětVymazat
 2. Jo jedna z mých oblíbených pískových barviček :)

  OdpovědětVymazat
 3. Byl to asi první pro mě modrý lak, nebyla jsem na ně vůbec zvyklá ale tenhle fešák mě to naučil.. prostě krasavec :-)

  Le Poisson - Lifestyle/Beauty blog

  OdpovědětVymazat
 4. No krása, shodou okolností ho mám zrovna nalakovaný a nafocený :D říkala jsem si neeee, když jsem to u tebe ráno viděla :D tak ted nevím, jestli mám čekat s článkem nebo budem mít stejný a budu za opici :D

  OdpovědětVymazat
 5. krásny lak..a farba úžasná musím oskúšať

  pls follow me:
  http://anahjalliyah.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 6. Kvůli tomuhle jsem překonala svůj odpor k pískovým. Ve skutečnosti vypadá ještě líp než na fotkách. :)

  OdpovědětVymazat